Hakkımızda 1981 yılında kuyum malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek için Reymon Kayhan tarafından kurulan Kayhan Ticaret, 2009 yılından itibaren dental sektörüne de hizmet vermektedir. Almanya menşeli Tiego firması ile başladığımız temsilcilik faaliyetimize Meisinger ve Eve firmalarıyla devam edip, her geçen gün yeni distribütörlükler ile genişletmekteyiz.

Dünyanın seçkin ve branşlarında en iyi olan markalarımız ile, tüm hizmetlerimizde memnuniyetinizi hedefleyip, siz müşterilerimizi iş ortağı olarak görmekteyiz.

En iyi hizmeti en hızlı şekilde vermeyi, teknik destek ve kullanım bilgilerini sizlere sunarak; ürünlerimizi verimli kullanmanızı amaçlamaktayız.

Firmamızın size bir telefon kadar yakın olduğunu hatırlatır, destek ve eleştirilerinizi her zaman bekleriz.

Mükemmeli hedefledik… 

Firma Yetkilileri

Roy Madgasyan
1977’de İstanbul’da doğdu. 2001’de İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. 1993 yılında Kayhan Ticarette çalışmaya başladı 2002 yılından itibaren de Kayhan Ticaretin genel sorumlusu olarak iş hayatına atıldı.

Onno Muratyan
1976’da İstanbul’da doğdu. 1998’de İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Protez bölümünden mezun oldu, 3 sene diş protez laboratuarlarında teknisyen olarak çalıştıktan sonra 8 sene reklamcılık sektöründe çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Şu anda firmamızın dental bölümü sorumlusudur.
Kayhan Ticaret © 2012